pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Pszczyna.info

  • 28 października 2019
  • wczoraj, 13:20
  • wyświetleń: 5628

Maraton Fitness w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza na dziewiątą edycję Maratonu Fitness, który w tym roku odbędzie się w piątek 15 listopada.

9MF


W ośmiu dotychczasowych edycjach Maratonu Fitness, organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, wzięło udział ponad 1250 osób! W tym roku, imprezę rozpoczniemy o godzinie 18.00, a do wspólnego wysiłku zaproszą Was Ania, Patrycja i Kasia. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą matę do ćwiczeń lub ręcznik. Na pierwsze sto osób, które zakupią bilet czekają nagrody niespodzianki.

Chcesz wziąć udział w imprezie, ale nie wiesz co zrobić ze swoim dzieckiem?! Przyprowadź je ze sobą! W trakcie trwania Maratonu, w specjalnie przygotowanej Strefie Malucha, doskonałą zabawę wszystkim dzieciom zapewnią animatorzy z Centrum Aktywności Ruchowej.

8. Maraton Fitness z POSiR-em · fot.


43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA