pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Pszczyna.info

  • 23 października 2019
  • 28 października 2019
  • wyświetleń: 4502

Jarmark świąteczny na pszczyńskim rynku. Ostatnia szansa na zgłoszenie

W dniach od 13 do 15 grudnia na płycie Rynku po raz kolejny stanie Jarmark Świąteczny. Organizatorzy planują sporo atrakcji, które zapewnią świąteczny klimat.

Loading...


Na scenie odbywać się będą koncerty, a cały Rynek zostanie rozświetlony świątecznymi iluminacjami. Dla dzieci przygotowano ciekawe warsztaty oraz karuzelę i szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami. Zapraszamy również wszystkich na spotkanie przy wigilijnej zupie.

Podobnie jak w roku ubiegłym, jarmark usytuowany będzie na Rynku, przy lodowisku, od strony Ratusza w drewnianych stoiskach oraz namiotach.

W tym roku muzyczną inauguracją Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego będzie koncert zespołu North Cape, który regularnie gości na wielu scenach w kraju i zagranicą, mając zawsze pełną widownię. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 13 grudnia o godzinie 18.00 w namiocie koncertowym na rynku. Wstęp wolny.Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza do składania ofert na wynajem stoisk drewnianych oraz namiotów podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. - Oferujemy stoiska ogrzewane przeznaczone na sprzedaż rękodzieła i drobiazgów, w tym domki drewniane i namioty oraz stoiska nieogrzewane przeznaczone na sprzedaż produktów gastronomicznych, w tym domki drewniane i namioty. Wszystkie stoiska posiadają dostęp do prądu. Nie ma możliwości dogrzewania stoisk we własnym zakresie. Wystawcy na stoiskach gastronomicznych zobowiązani będą do używania opakowań ekologicznych. Zabrania się stosowania naczyń i opakowań plastikowych - informuje ARiP.

Oferty należy składać na załączonym formularzu i przesłać mailem na adres: bit@pszczyna.info.pl z dopiskiem "Oferta - wynajem stoiska na Jarmark Bożonarodzeniowy 2019". Termin nadsyłania ofert upłynie 15 listopada. Oferty złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Formularz zgłoszeniowy - Jarmark Świąteczny 2019

Wybór oferty nastąpi w oparciu o kryterium najciekawszego asortymentu, powiązanego ze Świętami Bożego Narodzenia, w skład którego wchodzą produkty wyprodukowane w Polsce lub w krajach UE. Ocenie podlegać będzie również pomysł na świąteczną aranżację stoiska. Najwyżej punktowane będą oferty proponujące asortyment rękodzielniczy oraz pochodzący od lokalnych producentów.

Sprzedaż alkoholu na stoisku wymaga uzyskania odrębnego zezwolenia. Przed uzyskaniem zezwolenia Najemca winien uzyskać pisemną zgodę Organizatora Jarmarku tj. Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej na sprzedaż wyszczególnionych alkoholi podczas wydarzenia. Zgoda wraz z koncesją - zezwoleniem na sprzedaż alkoholi muszą zostać dołączone do formularza zgłoszeniowego.

Koszt wynajmu stoiska na okres 13-15 grudnia: 350 zł netto - stoiska drewniane, 250 zł netto - namioty, plus opłata targowa oraz kaucja zwrotna w wysokości 100 zł.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni. Partnerem technologicznym jest firma Groda.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA